Dołącz do naszego zespołu

Pracuj z najlepszymi

Prześlij nam swoje CV.

Miejsce pracy: Poznań lub praca zdalna

Co oferujemy:
- wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia,
- możliwość rozwoju w zakresie copywritingu, prowadzenia social media, nauka podstaw pozycjonowania,
- pracę w miłej atmosferze z młodym zespołem,
- wygodne miejsce pracy wraz z laptopem do użytku na miejscu pracy,
- możliwość pracy zdalnej w wybrane dni po wcześniejszym uzgodnieniu,
- pracę od godziny 8:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku

Czego oczekujemy:
- łatwość w pisaniu i posługiwanie się poprawną polszczyzną,
- zainteresowanie tworzeniem treści, marketingiem internetowym i chęć rozwoju oraz nauki,
- wysokiej kultury osobistej,
- punktualności,
- pełnego zaangażowania

Obowiązki:
- pisanie tekstów na strony internetowe,
- pisanie tekstów na strony zapleczowe,
- pisanie tekstów do katalogów,
- przygotowywanie opisów produktów

CV należy przesłać na adres "rekrutacja@pbrand.pl" z tytułem "Rekrutacja: Copywriter". W CV powinna się znaleźć informacja: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez House System z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Zastrzegamy sobie możliwość do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

Lokalizacja: Poznań

- pracę stacjonarną w biurze,
- atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premia prowizyjna,
- miłą i przyjazną atmosferę w pracy,
- możliwość rozwoju w strukturach firmy,
- pracę w młodym zespole dla którego liczy się Twoja opinia

- łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów,
- umiejętność obsługi klienta,
- wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne, interpersonalne oraz komunikacyjne,
- wysoką kulturę osobistą,
- umiejętnego i samodzielnego zarządzania czasem swojej pracy,
- dobra znajomość pakietu MS Office

Obowiązki:
- podtrzymywanie kontaktów handlowych z klientami w ramach sprzedawanych,
- monitorowanie warunków realizacji umów,
- ulepszanie i modernizowanie procesu sprzedaży,
- zrozumiałe analizowanie potrzeb klienta i przedstawianie adekwatnej do nich oferty,
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy

CV należy przesłać na adres "rekrutacja@pbrand.pl" z tytułem "Rekrutacja: Doradca Klienta Biznesowego". W CV powinna się znaleźć informacja: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez House System z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
- umowa o pracę na czas nieokreślony,
- młody zespół,
- możliwość rozwoju w strukturach firmy

- doświadczenie w dziale księgowym (minimum 3 lata),
- bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych,
- biegła obsługa pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

Obowiązki:
- prowadzenie pełnej księgowości firmy, kadr i płac zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego,
- sporządzanie deklaracji podatkowych miesięcznych i rocznych,
- uzgadnianie sald,
- dekretowanie i księgowanie dokumentów,
- współpraca z organami podatkowymi

CV należy przesłać na adres "rekrutacja@pbrand.pl" z tytułem "Rekrutacja: Księgowa". W CV powinna się znaleźć informacja: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez House System z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Zostaw numer. Oddzwonimy!

Jeżeli interesuje Cię nasza oferta - zostaw kontakt. Oddzwonimy do Ciebie.